Hakkımızda

Genel Bakış

“Küresel erişim, yerel eylem”

MM yayınları, İngilizce dilinin öğrenimi ve öğretimini desteklemek için kitap, materyal ve hizmet sağlama konusunda uzmanlaşmış, bağımsız bir yayıncılık şirketidir. Global erişime sahip malzemeler üretiyor ve çalışmalarımızın profesyonel kalitesiyle gurur duyuyoruz.

Amacımız, yerel toplulukların farklı ihtiyaçlarına saygı göstererek, farklı kişilikler, öğrenme biçimleri ve farklı zekâ çeşitlerine sahip öğrenenleri göz önünde bulundurarak materyaller üretmek ve uluslararası iletişim dilinin öğrenilmesine katkıda bulunmaktır.

“Yenilikçi, yaratıcı ve pratik materyaller sunmak, ürünlerimizi seçenlerin güvenini kazanmak ve korumak” ödün vermediğimiz standartlarımızdandır.

Ne yayınlıyoruz

“Daha hızlı ilerlemenize yardımcı olan ürünler”

Öğrencilerin İngilizce dil yeterliliğine ulaşmalarına, bilişsel yeteneklerini geliştirmelerine ve gerekli yaşam becerilerini edinmelerine yardımcı olan öğrenme materyalleri üretiyoruz. Dil öğrenimi ve öğretiminin bu büyüleyici yolculuğu sürecinde yolun her adımında sizinleyiz.

Ürünlerimiz, tüm yaş gruplarına ve öğrenmeye istekli geniş bir kitleye uygun öğrenme materyallerinden, sınav hazırlık destek materyallerine; yerel pazarlar için hazırlanmış kitaplardan, erişilebilir ve sofistike, etkileşimli e-öğrenme kurslarına kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Nasıl çalışıyoruz

“Öğrenme ve öğretme deneyiminizi kolaylaştırmak için çok çalışıyoruz”

MM yayınlarında, müşterilerimizin isteyebileceği en zorlu projeyi üstlenecek kadar büyük, ancak hazine kabul ettiğimiz ve bizi farklı kılan sadakati koruyacak kadar da sıkı bir takım ruhu ile hareket ediyoruz.

Ve tüm bunları yapabiliriz, çünkü çok basit ama çok önemli değerler her zaman çalışma şeklimizin temelini oluşturmaktadır.

Farklı eğitim ortamlarının taleplerini, farklı öğrenme yolları ile öğretimi desteklemek amacıyla dikkate almamız gereken parametrelerin çeşitliliğini sağlamak için yazarlar, editörler, danışmanlar ve öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz. Ayrıca, tüm bu çalışmalarımız esnasında iyi ilişkiler kurmaya ve yüksek etik standartlara sahip iş davranışları sürdürmeye büyük önem veriyoruz.

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin neye ihtiyacı olduğu hakkında her şeyi bildiğimizi varsaymak yerine, onlarla yakın bir iş birliği içerisinde bulunarak ve ihtiyaçlarının kapsamlı analizi yoluyla en iyi çözümleri sunuyoruz.

Başarı kolay elde edilemez. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kendi çalışmalarında destekleme misyonumuzu yerine getirmek temel prensibimizdir.

Büyük bir ailenin parçasıyız

“Bilgiyi yaymak”

MM Eğitim Grubu, eksiksiz eğitim çözümleri sunan ve küresel varlığı yaygın bir içerik yaratıcısıdır. Dört alanda, toplu olarak eğitim materyali yayınlayan yedi ayrı şirketten oluşmaktadır: Bu alanlar; İngilizce Öğretimi (ELT), Bilgi ve İletişim Teknolojisi (BİT), Matematik ve Fen’dir.

MM Eğitim Grubu, bilginin yayılmasına kendini adamış, küresel standartlara sahip, yerelleştirilmiş eğitim çözümleri sunan sürekli bir misyona sahiptir. 1974 yılındaki kuruluşundan bu yana, MM Eğitim Grubu giderek büyüyen global bir şirkettir.

7 ülkede bulunan ofisleri ve 110’dan fazla ülkedeki distribütörleri, ürün ve servisleri ile her kıtada hizmet vermektedir. Onlarca ders kitabı serisi, binlerce kitap bileşenleri ve çok çeşitli e-öğrenme çözümlerini yayınlamasının yanı sıra dünyanın dört bir yanında bakanlıklar, üniversiteler, okullar ve yayınevleri ile iş birliği içinde yüzlerce özel baskı üretmektedir.